Zivju milti 2kg (5gb kastē)
Zivju milti 2kg
SKU: 4751016950174

Organiskais mēslojums, kas satur tikai dabiskos elementus, tas ir piemērots visu augu un stādu barošanai. Organiskais mēslojums uz zivju miltu pamata satur mikro un makro elementus, kuri ir nepieciešami augu uzturam. Zivju milti veicina strauju augu augšanu, uzlabojot augsnes struktūru. To sastāvs ir bagāts ar mikroelementiem, kas stiprina augu saknes un nodrošina pilnvērtīgu auga augšanu. Organiskais mēslojums ievērojami uzlabo augsnes īpašības, aizpildot to ar lietderīgiem mikroelementiem un nepieciešamiem mikroorganismiem. Tie uzlabo augsnes ūdens un gaisa sastāvu, palielinot augsnes auglību .

Zivju milti ir viens no svarīgākajiem organiskiem mēslojumiem, tas ietver visus nepieciešamos mikroelementus un uzturvielas. Pievienojot zivju miltus augsnē, tiek uzlabota tās struktūra, palielināta auglība un paātrināts augu augšanas process . Zivju milti nodrošina papildu augu barošanu, stiprina saknes, uzlabojot ziedu veidošanos  un augļu attīstību. Zivju milti bagātina augsni ar labvēlīgam baktērijām un mikroorganismiem, kas labvēlīgi ietekmējot, palielina ražu. Zivju miltu sastāvs ir bagāts ar fosforu, kam ir labvēlīga ietekme uz izaugsmi un ražu tādam kultūrām, kā kartupeļi, tomāti, gurķi, burkāni, redīsi. Zivju milti baro augsni pakāpeniski, bez riska "pārbarot" augu. Zivju miltu pievienošana augsnei nodrošina augstu bioloģisko vērtību lauksaimniecības produktiem. Organiskais Mēslojums uz zivju miltu pamata ir videi draudzīgs un nekaitīgs gan augsnei, gan augiem.

Pielietošana: iebērt 0.2-0.4 kg/m2 pēc iebēršanas augsni labi samaisīt.Stādot augus: iebērt 20-40g(1-2 ēdamkarotes) mēslojuma bedrītē un kārtīgi samaisīt ar zemi. Piebarošanai:100-200g uz 1m2.

Zivju milti atbilst visiem starptautiskiem kvalitātes standartiem.

NPK 6-4-0,4

Reģistrēts Latvijā (reģ.Nr. GO.03-0489-08)

Svars netto 2 kg.

Mērķtiecīgi ir pielietot augsnes maisījumiem, audzējot stādus, kā arī augu virsmēslošanai.
Ekoloģiski nekaitīgs augsnei un augiem.
Glabāt sausā, nepieejamā bērniem vietā.
Neizmantot dzīvnieku barošanai!