Skuju ekstrakts 40% 350ml
Skuju ekstrakts 40% 350ml
SKU: 11

Dabīgs pieskares iedarbības fungicīds un insekticīds- slimību un kaitēkļu ierobežošanai gurķu, tomātu, puķu, kā arī sīpolpuķu un gumpuķu apstrādei.

Skuju ekstrakts ir preparāts ar fungicīdām un insekticīdām īpašībām. Tas ir pieskares iedarbības insekticīds kaitēkļu ierobežošanai dārzeņu, ogulāju un krāšņumaugu stādījumos.Tā efektivitāte ir pierādīta cīņai pret sūcējtipa kaitēkļiem – laputīm, baltblusiņām, tripšiem, kā arī pret dažiem grauzējtipa kaitēkļiem. Preparāts ir arī efektīvs pelēkās puves, miltrasas, baltās puves, brūnā pelējuma, lakstu puves un citu sēnīšu slimību apkarošanai segtās platībās un atklātā laukā.
Preparātu darbības pamatprincipi ir “augs aizsargā augu” un “bioloģiska barība augiem”,kas izslēdz gan produkcijas, gan vides piesārņošanu ar dabai svešām sintētiskām vielām.

Skuju ekstrakts ir preparāts uz skujkoku sveķskābju bāzes. Zināms, ka skuju koki izstrādā sveķus savai aizsardzībai pret kaitīgiem organismiem, tādejādi izmantojot šo līdzekli var ierobežot slimību un kaitēkļu izplatību dažādos stādījumos, nekaitējot dabai, apkārtējai videi un cilvēka veselībai.
 

Paredzēts 7 litriem gatavā darba šķīduma pagatavošanai. Šķaidīt siltā vai karstā ūdenī. Nokāst caur smalku drānu.

Pielietošana: Atķaidītu darba šķīdumu  izsmidzināt uz auga daļām, ļaut nožūt. Pēc nepieciešamības atkārtot.